Нові переваги

Керамічний блок кератерм 25

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

1000 С°

ВИСОКИЙ ТЕПЛОВИЙ ОПІР СТІНИ

ПАРОПРОНИКНІСТЬ

Захищає будинок від появи грибків та покращує термоізоляцію

НАДІЙНІСТЬ КРІПЛЕННЯ

Зусилля на відрив дюбеля 80-200кгс

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Лише натуральні складові (глина, суглинок та тирса)

ВИСОКИЙ ПОКАЗНИК ШУМОІЗОЛЯЦІЇ

Детальніше

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ виготовляють методом випалювання сформованих глиняних виробів при температурі близько 1000°C, тобто вогнестійкість матеріалу "перевіряється" одразу при його отриманні. З керамічних блоків КЕРАТЕРМ виконують зведення стін будинків з найвищим ступенем вогнестійкості.

ВИСОКИЙ ТЕПЛОВИЙ ОПІР СТІНИ

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ, завдяки пустотності та поризованості структури, забезпечують високі показники теплового опору, що дуже важливо для створення комфортних умов у приміщенні, як взимку так і влітку. Стіна з блоків КЕРАТЕРМ 25 товщиною 25 см має вищий тепловий опір, як стіна з рядової керамічної цегли товщиною 100 см, чим знижує витрати на опалення та кондиціонування приміщень.

ПАРОПРОНИКНІСТЬ

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ мають структуру з капілярною пористістю, тобто повітряні пори пов'язані між собою, що дозволяють легко видаляти надлишкову вологу. Дана властивість називається паропроникністю та забезпечує комфортний мікроклімат у середині приміщення, незалежно від сезону, а також унеможливлює утворення грибків та плісняви.

НАДІЙНІСТЬ КРІПЛЕННЯ

Надійність кріплення у керамічних блоках Кератерм забезпечується завдяки високій міцності структури та перпендикулярної до поверхні стіни пустотності, що створює умови щільної фіксації кріплення. Зусилля вириву звичайних дюбелів коливається в межах 80-200 кгс, що дозволяє надійно закріплювати усі види фасадних систем зовні будинку, та необхідні побутові предмети всередині (меблі, техніку, спортивне обладнання, тощо).

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Керамічні блоки Кератерм виготовлені на основі натуральної сировини: глини та тирси, шляхом їх технологічної підготовки, вакуумного пресування та подальшого випалювання. Використання лише натуральних складових дозволяє отримувати максимальні показники екологічності та безпечності при експлуатації, що підтверджено екологічною сертифікацією СОУ ОЕМ 012 ua.08.002.520.

ВИСОКИЙ ПОКАЗНИК ШУМОІЗОЛЯЦІЇ

Шумоізоляція стіни з керамічних блоків КЕРАТЕРМ забезпечується 2-ма явищами: відбиванням та поглинанням енергії звуку, завдяки їх щільності структури і пустотності, та дозволяє їх використовувати при будівництві об'єктів з найвищими вимогами щодо шумоізоляції.

результати пошуку

По вашему запросу ничего не найдено

Оберіть мову сайту