«Кератерм» представить унікальний стенд на виставці InterBuildExpo

До участі у виставці InterBuildExpo компанія «Кератерм» спроєктувала і замовила унікальний стенд у вигляді будинка з матеріалів власного виробництва.

Так, будинок. Щоправда, не повномасштабний, а фрагмент з трьох стін, проте зі справжніх керамічних блоків Кератерм. Ця конструкція – яскравий демонстраційний стенд для виставки InterBuildExpo, що відбудеться у столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) 17–19 березня 2021 року.

InterBuildExpo – щорічна будівельна виставка в Україні – найбільш очікувана галузева подія року, що регулярно проводиться вже понад чверть століття, збирає близько тисячі брендів та десятки тисяч відвідувачів.

InterBuildExpo‑2021 – перший захід такого формату для відносно молодої компанії «Кератерм». І нам є що продемонструвати і про що розповісти будівельному бізнесу.
– Ми хочемо показати новий стиль, заявити про свої амбіції та показати наші можливості, – розповідає Ірина Бондаренко, комерційний директор «Кератерм». – Актив компанії – п’ять заводів, що забезпечують випуск повної лінійки – від звичайної цегли до великоформатних керамічних блоків Кератерм 10, 12, 25, 38, 44. Останні представлено виробами «Кузьминецької будівельної кераміки» та «Бережанського цегельного заводу «Керамік», який розпочав роботу минулого року. Великою мірою ми плануємо презентувати на виставці саме бережанське підприємство, оскільки воно ще недостатньо знане на загальноукраїнському ринку. Ми провели ребрединг, сформували фахову команду, покращуємо сервіс, тож і хочемо представити ринку upgrade компанії. Бренд КЕРАТЕРМ широко відомий і популярний серед великих забудовників, які зводять висотні житлові комплекси. Зараз ми акцентуємося на ринку малого котеджного й індивідуального будівництва.

Виставковий стенд виконано саме у вигляді частини котеджного будинку (три стіни) з блоків ТМ «Кератерм» – має функціонуючі вхідні двері, вікно, зону кухні та частину накриття (даху).

Передбачено дві демонстраційні зони – зовнішню та внутрішню. Таким чином показано функціональні можливості будинків з керамічних блоків як з боку вулиці, так і з боку житлового простору. На зовнішніх стінах змонтовано чотири види фасадних рішень, що застосовуються й у приватному, й у висотному спорудженні будинків з керамічних блоків. Внутрішня частина стенда обладнана підвісними кухонними меблями і двома зонами. Стенд до того ж є ще й місцем переговорів представників компанії з відвідувачами самого стенда.

ЗАВДАННЯ СКЛАДНЕ, ТОМУ ЦІКАВЕ

– Проєкт «Кератерм» не є типовою виставковою конструкцією і через те досить складний, – розповідає Світлана Шовкопляс, проджект-менеджер компанії Graphium, що спеціалізується на спорудженні виставкових конструкцій. – Але водночас це завдання для нас дуже цікаве. Складність не стільки дизайнерська, скільки інженерна. Справа в тому, що підлога у виставковому центрі розрахована на вагу не більше 250 кг на квадратний метр. Оскільки керамічні будівельні блоки – матеріал не легкий, доводиться вигадувати способи полегшення конструкції загалом. До певної міри це буде ноу-хау наших інженерів. Будувати стенд почали за місяць до виставки на нашому виробництві, щоб його потім перевезти готовими секціями та змонтувати у виставковому павільйоні.

 

Продукція КЕРАТЕРМ наявна на складах і її можна замовити за телефоном
(067)476-29-52

Або надішліть нам заявку, натиснувши на кнопку нижче

Всі новини

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту