Ефективне використання керамоблоків Кератерм

Всі ми – українці, віримо в нашу перемогу і що ми відбудуємо наші міста і вони стануть ще кращими. Але враховуючи події, які зараз відбуваються, будівельна галузь зіткнеться з гострою проблемою дефіциту стінових матеріалів для зведення будівель та споруд.

Підприємства КЕРАТЕРМ на даний момент працюють, та для вирішення даної проблеми пропонують використати для будівництва – крупноформатні керамічні блоки, навіть, якщо ви почали будівництво з іншого будівельного матеріалу.
Якщо будівництво ваших об’єктів виконується з використанням наприклад газобетону, його технологічно просто можна замінити на крупноформатні керамічні блоки КЕРАТЕРМ. Це можливо завдяки їх технічним характеристикам: вищі фізико-механічні показники, близькі теплозахисні властивості та середня густина матеріалів. Тобто конструктивно не потрібно виконувати підсилення конструкцій чи додаткове утеплення фасаду, а використання для зовнішніх стін КЕРАТЕРМ 25 (250 мм) – замість газобетону товщиною 300 мм, дозволяє ще й зекономити додатково площу приміщень.

Для більш детального техніко-економічного аналізу використання блоків КЕРАТЕРМ при будівництві ваших об’єктів просимо звертатися до наших менеджерів, які нададуть відповіді на ваші питання.

Продукція КЕРАТЕРМ  наявна на складах і її зараз можна замовити за телефоном +38 (067) 982 38 54.

Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!

 

Продукція КЕРАТЕРМ наявна на складах і її можна замовити за телефоном
(067)476-29-52

Або надішліть нам заявку, натиснувши на кнопку нижче

Всі новини

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту