Керамічний блок КЕРАТЕРМ 25

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 250х380х238 мм
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 11,6 шт.
Еквівалент умовної цегли 2,12 НФ 5,46 шт.
Коефіцієнт теплопровідності λ 0,23 Вт/мК
Тепловий опір стіни 1,03 м²К/Вт
Об’ємна маса виробу 780 кг/м³
Маса виробу* 17,1 кг/шт.
Шумоізоляція 55,0 дБ
Марка за морозостійкістю F35
Марка за міцністю М100
Порожнистість 45%
Ціна
88.87

Кладка

Кількість блоків в 1 м³ 44,2 шт.
Кількість блоків на 1 м² кладки 10,5 шт.
Витрата розчину на 1 м² кладки 12 л.
Кількість блоків на 1 м³ кладки 42,1 шт.
Витрата розчину на 1 м³ кладки 48 л.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1200х1000 мм
Кількість на піддоні 60 шт.
Маса піддону з блоками 1050 кг
Кількість виробу на 1 авто 1200 шт.

Опис продукту

Компанія KERATERM виготовляє широкий асортимент будівельних матеріалів. Пропонуємо для швидкого та економного будівництва керамоблок 25, який має відмінні теплотехнічні показники. У порівняні з іншими будівельними матеріалами, поризований керамічний блок 250 має меншу вагу, завдяки наявним щілинам, добре зберігає тепло та не пропускає холод, а також має відмінну шумоізоляцію, створює комфорт та затишок.

Усі блоки компанії Keraterm виготовляються за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні та із екологічної сировини власного добування. Важелем у компанії є висококваліфіковані працівники, які виготовляють усю продукцію від добування сировини до реалізації готової продукції. Ми впевнені у свої продукції, її якості, надійності та міцності.

Керамоблок 25 характеристики:

1. Виготовлений із екологічних матеріалів (глини, суглинку, тирси), не містять хімічних речовин.
2. Міцність маркування 100 дозволяє мурувати стіни будь-якої конструкції, складності та поверховості.
3. Великі розміри 250х380х238 мм зменшують час та вартість робіт по кладці блоків.
4. Система фіксації «паз-гребінь» – значно зменшує витрати на кількість розчину, а також швидкість кладки.
5. Теплова інерція, низька теплопровідність, акумуляція тепла – це особливості Кератерм 25, які мають важливе значення для вашої затишної оселі.

Кератерм 25 це найпопулярніший продукт серед будівельних компаній, які прагнуть капіталізувати будівництво за рахунок екологічного матеріалу, який має гарні показники теплопровідності, а також високою ефективністю у швидкості зведення стін. Інші переваги теплої кераміки>>

З великоформатного блоку КЕРАТЕРМ 25 зазвичай будують котеджі і використовують як зовнішні стіни висотних будівель, а для внутрішніх перегородок використовують КЕРАТЕРМ 10 і КЕРАТЕРМ 12, що економічно виправдано і звичайно – екологічно.

Щоб будинок був комфортним і довговічним потрібно використовувати високоякісні матеріали, а саме – керамічні блоки 25 від Keraterm. Завдяки розробленій рецептурі нашими фахівцями, додаємо тирсу, яка вигорає при випалені, утворюючи мікропори, що робить керамоблоки 25 міцними та надійними.

Для приватного будівництва зазвичай використовують вищу теплопровідність керамоблоку КЕРАТЕРМ 38 або КЕРАТЕРМ 44, Все залежить від бюджету, хоча стіновий матеріал це лише ~5% від загального бюджету приватного будинку.

Спеціалісти компанії дотримуються встановлених нормативів ДСТУ та орієнтуються на європейські стандарти, щоб задовільнити вимоги та потреби сучасного будівельного ринку.

Для нас важливо, щоб уся продукція відповідала задекларованим нами показникам. Кожен фахівець суворо дотримуються рецептури, спеціалісти лабораторій перевіряють весь матеріал, який надходить у виробництво. Готові вироби перевіряють експерти компанії, спеціальними новітніми приладами на міцність, надійність тощо. Важливий кінцевий результат – високоякісна продукція, яка буде надходити на ринок України, а згодом на будівельні майданчики замовника.

Вартість будівництва Кератерм 250 знижується завдяки:

• Великим розмірам та міцності.
• Стіни не потребують додаткового утеплення, завдяки добрій теплоізоляції.
• Економія на оплаті праці, завдяки зменшенню часу кладки.
• Використання меншої кількості розчину, оскільки система «паз-гребінь» не потребує матеріалів для щеплення вертикальних швів.

Будь-яке будівництво розпочинається із розрахунків та виборі матеріалів. Пропонуємо звернутись до наших консультантів, які дадуть детальну інформацію про наше виробництво, виготовлені товари, їх властивості та переваги. Допоможуть із вибором, розрахунками необхідної кількості, оформити купівлю та доставку за вказаною вами адресую.

Вартість на керамоблоки 25 від виробника Keraterm нижча від інших виробників, оскільки виготовляємо із власної сировини, не користуємось послугами та сировиною посередників. Уся продукція відповідає екологічним вимогам, має відповідні сертифікати, а також радіологічний сертифікат, що свідчить про безпечність виробів.

Переваги співпраці із KERATERM:

1. Якість продукції підтверджена відповідними документами (сертифікатами, дозволами тощо).
2. Конкурентна вартість, орієнтована на будівельний бізнес України.
3. Безпечне транспортування – вироби розташовані на піддонах, що дає можливість перевозити їх на великі відстані без пошкоджень.
4. Завдяки злагодженим діям працівників заводу та логістам компанії, керамоблоки будуть доставлені згідно обумовленого договором терміну.
5. Готові керамічні блоки зберігаються в належних умовах, згідно вимог та стандартів.

Завдяки повному циклу виробництва цегельної продукції, на складах заводів постійно наявний поризований керамічний блок 250, тому на вашому будівельному майданчику не буде переривів через відсутність Кератерм 25. Кожний працівник заводу відповідально відноситься до покладених на нього обов’язків, тому що розуміють важливість своєї праці. Консультанти офісу врахують особливості майбутнього будівництва, запропонують варіанти із врахуванням ваших вимог та потреб

Якщо у вас виникли запитання, маєте бажання отримати додаткову інформацію, зверніться до консультантів компанії, або ж залиште заявку на сайті, чи завітайте до офісу виробника. Із задоволенням розкажемо усю інформацію, яка цікавить вас, допоможемо із вибором та розрахунками.

Купити керамічний блок 250 мм можна на сайті компанії, у мережевих представництвах чи безпосередньо на заводі. Зверніться до менеджерів KERATERM, які допоможуть розрахувати необхідну кількість блоків, вартість та дадуть відповіді на питання, які вас цікавлять.

Ми оформимо замовлення, та доставимо на ваше будівництво керамоблоки 25, щоб ви вчасно розпочали будівельні роботи. Обравши співпрацю із нами, ви обираєте надійного партнера.

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту