Керамічний блок КЕРАТЕРМ 10

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 100х380х238 мм
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 4,6 шт.
Звукоізоляція 42 дБ
Маса виробу 8,5 кг/шт.
Ціна
40.27

Кладка

Кількість блоків на 1 м² кладки 10,5 шт.
Кількість блоків на1 м³ кладки 105 шт.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1200х1000 мм
Кількість на піддоні 144 шт.

Опис продукту

Ми обрали європейський напрямок руху у виробництві стінових матеріалів, і впевнено рухаємося в обраному напрямку. Для цього запустили виробництво керамічних виробів на сучасних заводах, які оснащені новітнім обладнанням провідних європейських виробників, впроваджуємо сучасні технології з врахуванням діючих нормативних вимог. У виробництві використовуємо натуральну сировину, яку перевіряємо у власних атестованих лабораторіях, так проходять сувору перевірку на якість, міцність готові вироби. Постійно оновлюємо асортимент, вдосконалюємо наявний ряд продукції, працюємо заради теплого майбутнього.

Перегородковий блок Кератерм 10 створений за рецептурою технологів компанії, призначений для мурування міжкімнатних стін, перегородок. Як і будь-які наші матеріали, створений із екологічно чистих матеріалів: глини, суглинку та тирси. Випалюється у сучасних печах при температурі близько 1000о С, утворюючи пори та мікро щілини всередині виробу.

Переваги Кератерм 10:

 • – високоефективний,
 • – дозволяє будувати у швидкі терміни,
 • – заощадити на додаткових будівельних матеріалах
 • – зекономити на оплаті працівникам за виконання робіт.

 

Перегородковий блок 10 використовується для втілення задуманого планування та дизайну квартири, будинку, офісу та інших приміщень. Розміри блоку дозволяють заощадити площу, але створити міцні перестінки на довгі роки служби. Цей виріб вважають гарною альтернативою звичайній будівельній цеглі, але з покращеними характеристиками та деякими перевагами.

За рахунок правильної форми та системи з’єднання «паз-гребінь» вдалось досягнути кращого зчеплення зі штукатуркою. Товщина виробу складає 100 мм, також пустоти всередині блоку сприяють кращому поглинанню звуку та шуму. Він, як і усі інші вироби Кератерм, має високі теплоізоляційні показники, матеріал «дихає», це дає можливість уникнути грибків та цвілі у будь-якому приміщені.

Обираючи будівельний перегородковий блок врахуйте його майбутнє навантаження, щоб в майбутньому уникнути небажаних ситуацій. Керамоблоки 10 міцні, надійні, пройшли перевірку на вирив дюбеля, тому ми із впевненістю гарантуємо якісний та міцний Керамоблок 10 від виробника.

Кератерм 10 характеристика:

 • – Висока паропроникність;
 • – Точні геометричні розміри;
 • – Стійкість до перепадів температури, хімічних речовин.
 • – Тривалий термін експлуатації;
 • – Стійкість перед утворенням грибка і цвілі;
 • – Невелика питома вага;
 • – Висока стійкість до навантаження.

 

Поризований керамічний блок 100 мм використовують для будівництва міжкімнатних перегородок у приватних будинках та багатоповерхівках, будівель котеджного типу, промислових споруд. Рекомендуємо створювати перегородки з наших блоків в офісних будівлях, щоб забезпечити високу звукоізоляцію від суміжних приміщень.

Технологія виготовлення близька до виробництва звичайної червоної цегли. Тільки у виробництво блоків беремо сировину: глину, суглинок, тирсу та воду, суміш випалюється при температурі близько 1000о С. Під час випалу тирса вигоряє, а її місце заповнюють пустоти, функція їх зберігати тепло. Ця особливість найбільше цінується в даному матеріалі, оскільки створює високі теплоізоляційні властивості та забезпечує надійною звукоізоляцією.

Щоб створити перегородку із Кератерм 10 виконати деякі процеси:

 1. Провести вирівнювання стіни.
 2. Дочекатись набору міцності основи.
 3. Вкласти шар гідроізоляційного матеріалу.
 4. Вкласти розчин для початкового ряду кладки.
 5. Прокласти перший ряд блоків 10.
 6. Другий ряд вкласти із зміщенням вертикального стику.
 7. Подальші процеси проводити, як при кладці несучих стін.

 

Важливо знати! Керамоблоки 10 не використовуються для зведення несучих стін, та міжквартирних перегородок. Для цього пропонуємо придбати Кератерм 25 – стіновий матеріал, створений нести навантаження, яке мають несучі стіни та міжквартирні стіни.

Можливості із Кератерм 10 – це швидке та ефективне зведення міжкімнатних перегородок у будинку, заощадження  часу та коштів на розхідні матеріали. Найголовніше – прекрасний мікроклімат у будинку, затишок та комфорт, протягом усього періоду експлуатації.

Використовують керамічні блоки 100 мм у всіх типах житлових та промислових будинків: котеджі, малоповерхівки та багатоповерхівки, у приватній домівці. Завдяки унікальним властивостям даного стінового матеріалу, можна збудувати комфортний та затишний будинок з прекрасним мікрокліматом та відчуттям постійного комфорту.

Купити Кератерм 10 найкраще у компанії виробника, або наших регіональних представництвах.

Відповідь, чому Кератерм:

 1. Гарантована якість на весь товар.
 2. Вартість на блоки від виробника.
 3. Наявність продукції на складах компанії.
 4. Доставка від заводу до будівельного майданчику.
 5. Консультація та підтримка провідних фахівців компанії.

 

Ми із задоволенням спостерігаємо, як зводяться цілі житлові комплекси по всій території України. Якщо ви запланували будівництво будинку, пропонуємо ознайомтесь із каталогом продукції Кератерм та обрати  найкращий варіант. Якщо маєте запитання чи потрібна консультація, провести розрахунок, наші консультанти з радістю дадуть відповіді на ваше звернення за номерем телефону (067)610-29-11.

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту