Керамічний блок КЕРАТЕРМ 44

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 440х250х238 мм.
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 13,4 шт.
Коефіцієнт теплопровідності λ 0,13 Вт/мК.
Звукоізоляція 56,0 дБ.
Маса виробу* 20,2 кг/шт.
Ціна
118.05

Кладка

Кількість блоків на 1 м² кладки 16 шт.
Кількість блоків на 1 м³ кладки 36,4 шт.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1400х1200 мм.
Кількість на піддоні 60 шт.

Опис продукту

Будівельний ринок України, не відчуває сьогодні дефіциту у матеріалах. Але будівельний бізнес потребує якісних, енергозберігаючих матеріалів. Задовільнити вимоги та потреби будівельників висококласними блоками, має змогу завод Кератерм, який спеціалізується на виробництві керамоблоків. Уся продукція випускається згідно державного стандарту ДСТУ, а рекомендації та показники відповідають вимогам державних будівельних норм України.

Кератерм представляє на будівельний ринок керамічні блоки Кератерм 44.

Сьогодні цей матеріал користується попитом серед забудовників приватних і котеджних будинків, також багатоквартирних будинків до 5-ти поверхів із монолітними чи збірними плитами перекриття. Завдяки автоматизованому виробництву, підприємство безперебійно виготовляє та реалізовує висококласні екологічні керамоблоки 44 по всій території країни.

Тепла кераміка – екологічний та енергоефективний стіновий матеріал, з високим шумопоглинанням та пазо-гребневою системою з’єднання. Це вдалий вибір забудовника для зведення споруд.

Керамічний блок 44 від Кератерм переважно обирають любителі класичного типу мурування, де використовується уже знайомі принципи в поєднанні із новими технологіями .

 

Кератерм 44 характеристики:

 1. Енергозбереження – завдяки порожнинам всередині блоку, наповнених повітрям.
 2. Міцність – високоміцний матеріал забезпечує довготривале користування будівлею.
 3. Економія – завдяки габаритним розмірам керамоблоків та з’єднанню паз-гребінь, забудовник економить час на будівництво, оплату працівникам, витратах розчину.
 4. На Кератерм 44 ціна відповідає якості та задекларованим показникам виробу.

 

Вартість на керамоблоки дещо вища, як на аналогічні будівельні матеріали, але це дозволить забудовнику в подальшому помітно заощадити на теплоізоляційних заходах та інших будівельних процесах.

Висококласний стіновий матеріал нового покоління, створений із застосуванням інноваційних технологічних рішень в поєднані із унікальними традиціями керамічної промисловості – є знахідкою для сучасного будівництва котеджних містечок, приватних секторів чи багатоквартирних житлових комплексів.

Суміш глини, тирси та води обпікається при високій температурі в сучасних печах, після чого з’являється екологічний натуральний блок. У квартирах збудованих з наших матеріалів проживання буде затишним, безпечним, не викликатиме алергічних реакцій, оскільки складається тільки з натуральних речовин.

Усі товари компанії Keraterm виготовлені із екологічно чистої сировини, за власною розробленою рецептурою та устаткуванні провідних європейських виробників. Усіма процесами, створення продуктів Кератерм, володіють кваліфіковані працівники, які окрім знань та вміння вкладають частинку свої душі. Тому запропонований товар в поєднанні із природними властивостями та працею людини є унікальним.

 

Особливості Керамоблоків 44:

 1. Глина, суглинок, тирса – це природні матеріали з яких виготовлені керамоблоки 44, не шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища.
 2. Міцність маркування блоків дозволяє збудувати конструкцію багатоквартирних будинків до 5 поверхів, різної складності, навантаження. Споруди збудовані із таких блоків довговічні.
 3. Розмір блоків 440х250х238 мм значно зменшує терміни будівництва, вартість оплати праці та інших процесів.
 4. Завдяки системі «паз-гребінь» спрощується весь період будування, знижуються витрати на мурувальний розчин, а також стінова кладка відбувається досить швидко.
 5. Низька теплопровідність, завдяки пустотності та пористості, яка утворюється отворам, які утворюються внаслідок вигорання тирси, утримується тепло. Таким чином будинок не буде нагріватись у спеку та промерзати взимку.

 

Важливо! Для будівництва в першій температурній зоні України, без використання утеплювачів, потрібно застосовувати теплу штукатурку та теплий розчин. В другій температурній зоні – можна використовувати звичайну штукатурку та теплий розчин, який має гарні теплоізоляційні властивості, буде служити як утеплювач.

Якщо забудовник виявить бажання додатково утеплити відповідними матеріалами, то для стін із кераміки не має значення чи це пінополістирол, мінеральна вата, так як це важливо для газоблоків. Кератерм 44 при високій температурі випалювання позбавляються води, в порівняні із газоблоками, які містять її на 1м3 – близько 150 літрів.

При будівництві керамоблоками 44 потрібно враховувати теплову зону та її особливості.

Керамоблок – найкраща альтернатива цеглі, яку вважають одним із найдавніших міцних та екологічних  матеріалів. Поява великоформатних керамічних блоків на будівельному ринку – це був якісний стрибок у розвитку керамічної промисловості та будівельного бізнесу. Позитивно вплинуло на швидкість, якість запланованого будівництва.

Компанія Кератерм завжди слідкує за новинками і намагається іти в ногу, щоб наповнити будівельний ринок висококласними блоками європейської якості від українського виробника. Гарантуємо якісний товар, організуємо швидку доставку на будівельний майданчик клієнта, для швидкого втілення будівничих процесів запланованого проекту.

 

Вигода керамоблоків:

 • – Менший розхід розчину, завдяки розмірам та «пазо-гребневій» системі з’єднання;
 • – Високі темпи кладки зменшують час проведення робіт, відповідно оплату працівникам;
 • – Під час експлуатації в будинку не потрібно додаткового опалення, вентиляції, охолодження;
 • – Швидкість зведення стін гарантує швидку здачу будинку в експлуатацію.

 

Провівши ряд досліджень, можемо сказати, що кожна великоформатна цегла із порами всередині гарантує збереження тепла завдяки цим маленьким щілинам та мікропорам. Від цього унікальність даного матеріалу та особливість.

Замовити поризований керамічний блок можливо у будь-який куточок України. Щоб придбати вибраний товар зконтрактуйте зручним для вас способом з менеджерами компанії за телефоном (067)610-29-11, і вони із радістю дадуть відповіді на запитання та необхідну інформацію, допоможуть оформити заявку. Куплений товар буде у вас згідно встановлених дат договором, а будівництво розпочнеться вчасно.  Також усі контактні дані вказані на сайті у розділі “Контакти” . Чекаємо на співпрацю саме з вами!

Будувати легше та швидше із керамоблоків 44 від виробника Кератерм.

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту