Керамічний блок КЕРАТЕРМ 38

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 380х250х238 мм.
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 11,6 шт.
Коефіцієнт теплопровідності λ 0,14 Вт/мК.
Звукоізоляція 56 дБ.
Маса виробу 17,1 кг/шт.
Ціна
88.87

Кладка

Кількість блоків на 1 м² кладки 16 шт.
Кількість блоків на 1 м³ кладки 42,1 шт.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1200х1000 мм
Кількість на піддоні 60 шт.

Опис продукту

Сьогодні будівельний ринок насичений різного роду матеріалами українських та закордонних виробників. Високоефективні керамоблоки 38, від українського виробника Keraterm, характеризуються надійністю та довговічністю під час експлуатації споруди. Такий матеріал незамінний у будівництві приватних будинків, господарських споруд, багатоповерхівок тощо.

Поризований керамічний блок 380 досить легкий та зручний у роботі матеріал. Інколи його ще називають теплою керамікою, оскільки він має чудові показники теплоізоляції, тому купують його переважно для будівництва приватних будинків, щоб заощадити на утепленні стін.

Керамічний блок – це великий за розмірами ненатуральний камінь, виготовлений на сучасному заводі Keraterm, за новітніми технологіями та власної екологічної сировини. Основною характерною рисою Кератерм 38 є його пористість, завдяки якій збудована конструкція має енергозберігаючу властивість, гарну шумоізоляцію та теплопровідність.

Переваги керамоблоків від виробника Keraterm:

1. Будівництво відбувається з високою швидкістю, оскільки один блок Кератерм 38 замінює 11,6 звичайних цеглин.
2. Мала маса кожного блоку, що дозволяє будувати багатоповерхові споруди безпечно та надійно.
3. Хороша несуча здатність, дозволяє здійснювати будівництво конструкцій до 6-ти поверхів та більше.
4. Високе поглинання шумів відбувається завдяки утвореним пустотам всередині.
5. Добра паропроникність відбувається завдяки капілярній структурі поризованої кераміки, завдяки чому стіни дихають, а будівля добре захищена від грибків.
6. Керамічний блок 38 вогнестійкий, витримує температуру понад 1000о С, як результат – будинок буде безпечним та затишним.
7. Міцність кріплення досить високе, тому є можливість використовувати будь-які фасадні системи, кріпити меблі тощо.

Керамічні блоки 38 від Кератерм є екологічним матеріалом, оскільки виготовлений він із натуральних компонентів: глини, суглинку та тирси, які проходять процес випалення при високій температурі, щоб досягнути високої міцності блоку. Завдяки сучасним технологіям, високоефективному обладнанню провідних компаній, виробництво керамоблоків відбувається із дотриманням усіх встановлених нормативів та європейських стандартів. Фахівці слідкують за якістю не лишень готових виробів, але і сировиною, яка надходить у виробництво. Для цього маємо власні сучасні лабораторії із устаткуванням провідних європейських компаній. Перевірку та аналіз проводять досвідчені фахівці, які володіють теперішньою методикою, модернізованим устаткуванням, та знаннями, щоб в результаті своєї роботи, досягнути бажаних результатів.

Окрім міцності збудованої споруди керамічними блоками 38, саме будівництво відбувається значно швидше, а забудовник заощаджує на багатьох етапах будівництва:

• Стіновій кладці (великі розміри блоку замінюють понад 10 цеглин).
• Утеплені (не потребує додаткового утеплення стін, оскільки має добру теплопровідність).
• Оплаті праці (будівництво відбувається швидше, тому забудовник економить час і відповідно менше робочих оплачуваних днів для працівників).
• Розчину (система фіксації паз-гребінь не потребує розчину на з’єднання блоків між собою).

Наші вироби виготовляються повністю на автоматизованому заводі, що виключає будь-яку неточність. Усі блоки мають чітку однакову форму, щоб в процесі стінової кладки роботи проходили легко та зручно, а головне швидко. Також хочемо зазначити, що вироби відмінно зберігають тепло взимку та прохолоду влітку, мають сертифікати за екологічними стандартами та радіологічний сертифікат, який свідчить про безпечність блоків.

В порівнянні із іншими будівельними матеріалами, блоки Кератерм 38 значно ефективніші, економічні. Ми постійно аналізуємо вимоги будівельного ринку, його потреби та проблеми будівництва, щоб згодом втілити їх в реалізацію виробництва. Таким чином намагаємось максимально створити продукцію, задовільну та відповідну потребам ринку.

При роботі із нашими виробами дотримуйтесь простих правил будування, правил особистої безпеки – і як результат отримайте надійне, естетично красиве житло. Уся продукція компанії постійно є в наявності, тому проблем із постачанням не виникне.

Чому Кератерм?

• Вигідні умови співпраці;
• Вартість нижча ніж у конкурентів, а якість вищого гатунку.
• Постійна консультація та підтримка наших фахівців;
• Зручна та безпечна доставка в будь-який куточок України;
• Сертифікована продукція, відповідає задекларованим показникам.

Купити Кератерм 38 можна на сайті виробника, зателефонувавши до наших представників, або ж оформити електрону заявку, чи завітати до нас в офіс. Пропонуємо не тільки високоякісні блоки, але низьку ціну, гарні умови співпраці, доставку по всій території України, консультації та підтримку наших фахівців. Для нас важлива співпраця як із постійними клієнтами так і новими знайомствами.

Якщо маєте потребу у консультації або пораді, зверніться до консультантів компанії, за номерами вказаними у розділі Контакти. Наші менеджери радо відгукнуться на ваше звернення, допоможуть обрати, розрахувати кількість та визначитись із ціною. Здійснюємо торгівлю по всій території України, а завдяки добре налагодженій логістиці, доставимо вчасно та безпечно обраний товар до вказаного вами місця.

Чекаємо на співпрацю. Разом збудуємо затишне та комфортне житло.

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту