Кератерм 12, керамічний блок КЕРАТЕРМ 12

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 120х380х238 мм
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 5,6 шт.
Еквівалент умовної цегли 2,12 НФ 2,62 шт.
Об’ємна маса виробу 850 кг/м³
Маса виробу* 9,2 кг/шт.
Шумоізоляція 42,5 дБ
Марка за морозостійкістю F35
Марка за міцністю М100
Порожнистість 45%

Кладка

Кількість блоків в 1 м³ 92 шт.
Кількість блоків на 1 м² кладки 11 шт.
Витрата розчину на 1 м² кладки 6 л.
Кількість блоків на 1 м³ кладки 83 шт.
Витрата розчину на 1 м³ кладки 48 л.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1200х1000 мм
Кількість на піддоні 120 шт.
Маса піддону з блоками 1130 кг
Кількість виробу на 1 авто 2400 шт.

Опис продукту

Компанія Кератерм завжди пропонує забудовникам нові та економічно вигідні рішення українського виробництва, вони базуються на європейській якості, щоб будівельні конструкції були міцними, надійними, затишними.

Сьогодні на будівельному ринку є чимало стінових матеріалів, ми пропонуємо лишень заощадливі та високоякісні. Таким матеріалом є керамічний блок 12, призначення якого створювати міжкімнатні стіни та перестінки будь-якого формату.

Ми працюємо заради теплого майбутнього, з турботою про комфорт та затишок у вашій оселі. Поризовані керамічні блоки Кератерм 12 характеризуються високою міцністю, довговічністю, комфортністю, економічністю – ці фактори важливі для будівництва та майбутнього проживання. Це найкращий будівельний матеріал, який допоможе втілити ваші задуми у плануванні житла, створити будинок своєї мрії, легко зробити задумане внутрішнє планування.

Важливий аспект, вироби мають стабільно однакові габарити, форму, співвідношення сторін, завдяки чому кладка буде однаковою та рівною. Також, це допомагає у фінансових підрахунках, щоб визначитись із бюджетом та плануванням його на всі етапи зведення конструкції.  Експерти стверджують: важливо, щоб стіни були з однакового будівельного матеріалу, це допоможе уникнути порушення стійкості, нерівномірного навантаження, та інших негативних моментів, що можуть проявитись під час експлуатації,  вплинути на термін служби будинку.

Чому Кератерм 12:

 • – Виготовлені із екологічних матеріалів: глини, суглинку та тирси.
 • – Сертифіковані за екологічними стандартами, не шкідливі для здоров’я людини. Пройшли радіологічну перевірку, це підтверджує наявний радіологічний сертифікат.
 • – Має відмінні показники теплопровідності та шумоізоляції.
 • – Міцні, надійні у краплені будь-яких меблів та навісних конструкцій, пройшли перевірку на вирив дюбеля.
 • – Пористість видаляє надлишок вологи, щоб мікроклімат був комфортний не залежно від сезону.
 • – Особливість: вогнестійкість – витримують температуру понад 1000о С.
 • – Завдяки великим розмірам та системі з’єднання паз-гребінь швидкість мурування стін значно збільшується.

 

Компанія Кератерм – найбільший завод виробник з виготовлення екологічно чистих керамічних блоків.  Врахувавши швидкість розбудови міст, селищ, нам вдалось створити поризований керамічний блок, для зведення міжкімнатних стін, який одразу замінить декілька цеглин та заощадить бюджет та час. Це новітній аналог звичайної цегли, тільки з покращеними властивостями та характеристиками. Переваги блоків перегородкових це: екологічність, безпека, міцність, практичність. Такі позитивні чинники дозволяють значно швидше проводити усі процеси кладки стіни та в кінцевому результаті отримати висококласні споруди.

Ми завжди пропонуємо та реалізовуємо новітні та цікаві матеріали, створенні на обладнанні провідних світових виробників  орієнтуючись на європейські вимоги та якість. Запропоновані нами товари не поступаються конкурентам, а навпаки в багатьох аспектах мають значно кращі показники.

Виготовляються на сучасному автоматизованому заводі, із новітнім обладнанням, українського виробництва орієнтовані на європейську якість. Ціна на керамічні блоки 120 мм в порівнянні із іншим матеріалом, дещо вища, але в процесі мурування можна заощадити кошти на інших етапах зведення конструкції.

Спеціалісти атестованої лабораторії проводять перевірку, здійснюють контроль, як за сировиною так і за усіма іншими технологічними  процесами та готовими виробами. Проводять експертизу на екологічність, якість за всіма показниками. Завдяки розташуванню заводу неподалік кар’єру, виготовляємо продукцію безперебійно, реалізовуємо та доставляємо у всі куточки країни, на будівельні майданчики замовника, приватні садиби клієнта та ін.

Високоякісні керамічні блоки 12 позитивно зарекомендували себе по всій території України, мають чимало схвальних відгуків клієнтів та жителів будинків. Готові збудовані конструкції поєднують в собі найважливіші якості даного матеріалу: міцність, довговічність, безпечність.

Експерти рекомендують будувати з теплої кераміки, щоб створити родинний затишок завдяки висококласним матеріалам  – та їх унікальним властивостям.

Придбавши блоки Кератерм 12 отримаєте:

 1. Вигідні ціни.
 2. Гарантію від виробника.
 3. Високоякісні будівельні матеріали.
 4. Сертифікати якості на усю продукцію.
 5. Підтримку спеціалістів компанії.
 6. Надійного партнера на довгі роки.
 7. Вибір доставки: самовивіз, доставка компанії.

 

Купити Кератерм 12 можна на сайті компанії, у мережевих представництвах звернувшись за телефонами вказаними у розділі Контакти. Якщо у вас виникли питання чи потрібна порада, зверніться до наших консультантів, які знають відповіді на усі запитання. Звертаємо увагу на наші акції та цікаві пропозиції для постійних та нових клієнтів. Про свої знижки можете дізнатись у наших консультантів за телефоном (067)610-29-11.

 Будуйте швидко, легко та безпечно!

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту