Керамічний блок КЕРАТЕРМ 25WB

Технічні характеристики

Розміри (Ш х Д х В) 250х380х238 мм
Еквівалент умовної цегли 1 НФ 11,6 шт.
Еквівалент умовної цегли 2,12 НФ 5,46 шт.
Коефіцієнт теплопровідності λ 0,14 Вт/мК
Тепловий опір стіни 1,80 м²К/Вт
Об’ємна маса виробу 760 кг/м³
Маса виробу* 17,1 кг/шт.
Шумоізоляція 55,0 дБ
Марка за морозостійкістю F35
Марка за міцністю М100
Порожнистість 50%

Кладка

Кількість блоків в 1 м³ 44,2 шт.
Кількість блоків на 1 м² кладки 10,5 шт.
Витрата розчину на 1 м² кладки 12 л.
Кількість блоків на 1 м³ кладки 42,1 шт.
Витрата розчину на 1 м³ кладки 48 л.

Транспортування

Розміри піддону (Ш х Д) 1200х1000 мм
Кількість на піддоні 60 шт.
Маса піддону з блоками 1050 кг
Кількість виробу на 1 авто 1200 шт.

Опис продукту

Сучасні методи виробництва теплої кераміки, від компанії Кератерм,  дозволяють виробляти та пропонувати клієнтам нові та заощадливі матеріали, з покращеними характеристики та якостями. Ми поєднуємо природні інгредієнти: глину та тирсу, випалюємо при високій температурі на новітньому обладнанні, і як результат отримують висококласний стіновий матеріал.

Технологи компанії постійно працюють над розробкою нових рецептур та вдосконалюють уже наявний асортимент виробів. Готові наповнити будівельний ринок українськими високоякісним матеріалами, за європейськими стандартами. Нам важливе життя людей у безпечному, надійному, теплому та комфортному домі. Усе це враховуємо під час розробки рецептур нових виробів.

Сьогодні це Кератерм 25 wb, розроблений технологічною службою, щоб зменшити використання стінових матеріалів для зовнішніх стін, тобто товщиною 25 см домогтись набагато вищих показників від інших керамоблоків. Відмінності в порівнянні із Кератерм 25 полягають у підвищеній пористості та змінні пустот всередині, також легкості даного блоку.

 

Переваги керамічного блоку 25 wb:

 1. Теплоізоляція. Завдяки ребрам всередині виробу, тепло зберігається в приміщенні, а холод не поступає з вулиці.
 2. Вентиляція. Вироби мають гарну паропроникність, тому цвіль не загрожує у вашій оселі, вологість буде в межах норми.
 3. Екологічність. Відсутні будь-які домішки, створені з натуральних інгредієнтів: води, глини, тирси, не зашкодять людям та природі.
 4. Звукоізоляція. Не пропускають шум із вулиці, чим забезпечують тишу у будинку.
 5. Міцність. Маркування міцності М 100 дозволяє зводити несучі конструкції приватних та котеджних будинків, а також самонесучі конструкції багатоквартирних будинків.
 6. Гіпоалергенність. Виріб не містить шкідливих речовин, які б спричинили алергію у людини, чи зашкодили навколишньому середовищі.
 7. Доступна ціна. Вартість відповідає якості та задекларованим показникам, які знижують ціну деяких етапів будівництва.

 

Призначений для зведення будинків приватного та котеджного типу,  до 2-ох поверхів, але якщо будинок має несучий каркас, то поверховість будівництва – не обмежена.

Зведені стіни з теплої кераміки створюють прекрасний мікроклімат всередині споруди, зберігається баланс температури та вологості. Взимку в таких будинках завжди тепло, а влітку присутня приємна прохолода. Не має необхідності в додатковому обігріві чи кондиціонуванні, затишок та комфорт завжди будуть присутніми.

При розрахунках майбутнього будівництва керамоблоками, клієнт відчуває значну економію на деяких процесах будування, а саме: на розхідних матеріалах, оплаті праці працівникам та інших. Власники будинків, квартир, в процесі експлуатації, заощаджують на витратах опалення, утеплення, кондиціонування та вентиляції.

Експерти з будівництва, які збудували з  Кератерм 250 мм не одну багатоповерхівку чи приватний дім, котеджні містечка стверджують – час зведення конструкції зменшується до 2,5 раз, це відчутно та суттєво для будь-якого будівництва.

 

Швидким темпам сприяють позитивні властивості блоку:

 • – «Пазо-гребнева» система з’єднання не потребує заповнення вертикальних швів, економія до 75% на розчині, у порівняні з цеглою.
 • – Великі розміри, дозволяють замінити 11,6 звичайних цеглин, тому темпи кладки значно швидші.

 

Тепла кераміка – це сучасний екологічний матеріал, який має чималий попит на ринку України. Команда заводу  постійно працює над вдосконаленням процесів виробництва, над якістю продукції, забезпечують її безперебійне виготовлення.

Зазначимо, що наші менеджери працюють по всій території країни, організовують доставку кращих стінових матеріалів вчасно та безпечно на будівельний майданчик. Купити Кератерм 25wb з доставкою можна у цьому сайті або за номером телефону (067)610-29-11.

 

Кератерм 25 wb характеристики:

 1. Безпечні для здоров’я та навколишнього середовища.
 2. Вогнестійкі, оскільки випалюються при високій температурі.
 3. Мають гарну звукоізоляцію.
 4. Низьку теплопровідність.
 5. Довготривалий термін експлуатації споруди.
 6. Швидкі темпи зведення будинку.
 7. Мала вага готової споруди.

 

Популярність тепла кераміка здобула, завдяки поєднанню високих та довготривалих експлуатаційних характеристик, простоті до використання,  доступній ціні та економічній вигоді. Ми прислухаємось до потреб та вимог забудовників, створюємо сучасні новітні матеріали української якості.

Варто знати! Хочемо звернути увагу забудовників, що з 1 вересня Міністерством регіонального розвитку України оновлено державні будівничі норми України, щодо теплового опору стін. Тому, згідно нових нормативів та вимог, стіни із керамічного блоку 25wb у першій тепловій зоні потрібно використовувати утеплювач 100 мм. , а у другій тепловій зоні – утеплювач 80 мм і звичайний розчин та звичайна штукатурка.

Своїм клієнтам повідомляємо, що неважливо який утеплювач будете використовувати, наші вироби не містять води, легко її віддають. Виберете полістирол чи мінеральну вату, результат буде високий та задовільний.

Завод Кератерм один з найбільших та найпотужніших в Україні, який спеціалізується на виготовленні керамічних блоків, цегли різного типу. Побудований неподалік від глиняного кар’єру, а це забезпечує роботу та виробництво на декілька десятків років. Уся сировина та готові вироби проходять експертизу в сертифікованих лабораторіях. Екологічність виробів підтверджено сертифікатами якості та радіологічним сертифікатом.

Якщо у вас виникли запитання зверніться до наших кваліфікованих менеджерів, вони знають відповіді на ваші запитання. Допоможуть обрати, оформлять замовлення, доставку на вказану вами адресу.

 

Співпраця з нами це:

 • – Високоякісні вироби.
 • – Доставка по всій території України.
 • – Консультація та підтримка фахівців.
 • – Кращі ціни та умови співпраці.

 

Замовити наші керамоблоки легко та зручно, можете залишити заявку на сайті і наші консультанти відгукнуться на звернення. Зателефонуйте менеджеру за номером зазначеним у розділі Контакти та отримайте відповіді на запитання. Ціна вказана на сайті, а про індивідуальні знижки, дізнайтесь у наших консультантів за номером телефону (067)610-29-11

БАЗА ЗНАНЬ

Розміри керамічних блоків

Розмір керамічних блоків часто кратний параметрам цегляної кладки. Це дає можливість адаптувати під керамоблоки майже будь-який проект цегляного будинку. Тому основне питання, актуальне при виборі матеріалу для будівництва з керамоблоків, – товщина стін.

Розмірна сітка блоків КЕРАТЕРМ (значення вказані за принципом ширина × довжина × висота):

∙ керамоблок для зовнішніх несучих стін: «Кератерм 44» (440×248×238 мм), «Кератерм 38» (380×248×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх несучих стін: «Кератерм 25» (248×380×238 мм);
∙ керамоблок для внутрішніх і зовнішніх самонесучих стін: «Кератерм 20» (200×440×238 мм);
∙ керамоблок для перегородок: «Кератерм 12» (120×380×238 мм), «Кератерм 10» (100×380×238 мм).

Якщо потрібна більш детальна інформація  по керамічним блокам Кератерм, рекомендуємо ознайомитись з розділом «Керамічні блоки» нашого сайту.
Якщо вас цікавить замовлення керамоблоку Кератерм, ви можете зв’язатися з нами по телефону 067 476 29 52 або скористатися формою заявки.

 

Якщо виконувати кладку з блоків КЕРАТЕРМ® на цементно-піщаний розчин, чи не погіршаться характеристики теплового опору стіни?

Для отримання максимальних теплотехнічних характеристик, ми рекомендуємо використовувати “теплий розчин”. Самі ж характеристики блоків, були отримані в результаті провдення досліджень на цементно-піщаному розчині. Так що вибір тільки за вами, який розчин застосовувати.

 

 

 

 

3а рахунок чого зменшується вартість стіни з блоків КЕРАТЕРМ® в порівнянні з іншими матеріалами?

Економія досягається за рахунок:

 • зменшення вартості робіт по кладці блоків в 1,5-2 рази;
 • зменшення кількості розчину в 2-2,5 рази;
 • зменшення часу виконання робіт в 2,5 рази для зведення стін (1 робітник зводить стіну до 9 м (400 блоків) за день);
 • відсутність або зниження витрат на утеплення;
 • стіна з керамічного блоку КЕРАТЕРМ® майже в два рази легша за стіну з цегли, тому товщина міжповерхових перекриттів також зменшується, тому витрати на бетон та арматуру також нижчі;
 • будинок з блоків влітку подарує Вам прохолоду (теплова інерція), взимку – знизить витрати на опалення (низька теплопровідність), а в міжсезоння можна обійтися без опалення (акумуляція тепла).

 

 

Які розчини використовують для кладки стін з блоків?

Для кладки можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35.

Чи впливає порожнистість блоків на несучу здатність стіни?

Наявність пустот покращує теплоізолюючі властивості блоку без втрати міцності. Достатня марка міцності КЕРАТЕРМ® дозволяє зводити багатоповерхові будівлі. Для порівняння:
Марка міцності бетону М200, 220 кг/см 2
КЕРАМІЧНИЙ БЛОК М-100, 110 кг/см 2
Цегла М-75-М-100, 82-110 кг/см 2
Піно / Газобетон М-25, 28 кг/см 2

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, непотрібно. Вертикально блоки кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з’єднання. Усі характеристики керамічних блоків КЕРАТЕРМ® досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

Скільки років прослужить будинок, якщо ваш блок має морозостійкість F35?

Будинок прослужить більше 100 років.

Чи можна спирати плити перекриття на стіну з КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ?

Так, можна, дотримуючись вимог діючих нормативних документів.

КАТАЛОГ

Залишити заявку


  дякуємо за ваше звернення!

  Наш менеджер зв’яжеться з Вами
  найближчим часом за деталями.

  результати пошуку

  По вашему запросу ничего не найдено

  Оберіть мову сайту